Reikinin 5 Prensibi

  • Bugün, özellikle bugün öfkelenme.
  • Bugün, özellikle bugün endişelenme.
  • Bugün, özellikle bugün dürüst ol.
  • Bugün, özellikle bugün var olan tüm canlılara iyi davran.
  • Bugün, özellikle bugün müteşekkir ol.

BUGÜN ÖZELLIKLE BUGÜN ÖFKELENME

Öfke evrenle uyumumuzu bozan güçlü bir negatif enerjidir ve vücutta hastalıklara neden olur.bir olaya veya kişiye üzülmek kendimizi inciltmeyi seçmektir kendi frekansımızı düşürmüş oluruz.Olan her şey olması gerekendir sonuçlar bize sunulandır.

BUGÜN ÖZELLİKLE BUGÜN ENDİŞELENME

Her şeyin yaradanın elinde ve onun huzurunda olduğunu kabullenip aşırı endişe ve kaygıyı bırakmalıyız.Bizim kültürümüzde güzel bir söz var bu prensibi anlatan “ Su Yolunu Bulur “

BUGUN ÖZELLİKLE BUGUN DÜRÜST OL

Dürüstlük Belki de yaşamımız boyunca verdiğimiz en önemli sınavlardan biri ne kadar dürüst bir hayatımız olursa o kadar rahat ve karmaşadan uzak oluruz.Yarattığımız ilizyonlarla yaşamak zordur.İlizyonlarımız korkuları meydana getirir.Korkular daha çok hataya neden olur ve gerçeklikten uzaklaşma meydana gelir.

BUGUN ÖZELLİKLE BUGUN VAROLAN TÜM CANLILARA İYİ DAVRAN

Evrendeki her şey hayvanlar,bitkiler,insanlar ve diğer canlılar bir bütünün parçasıdır.Gerçekte maddi bir şey yoktur her şey enerjidir.Enerjinin farklı formlarda titreşimidir.Bu çeşitliliği kabul ettiğimiz zaman diğerleride etkilenir.

BUGUN ÖZELLİKLE BUGUN MÜTEŞEKKİR OL

Şükretmek bize verilen bütün imkanların ve nimetlerin farkında olmaktır.Sadece sahip olduklarımız için değil sahip olamadıklarımız içinde şükretmeliyiz çünkü sahip olamadıklarımızın bize gelmemesinde de bizim için bir hayır vardır.

Ana Sayfa | Hakkımda | İletişim
Copyright 2009 Reikienerjisi.com. Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Web Tasarımı : mostaryazilim.com