Takyon

TAKYON ENERJİSİ NEDİR?

Takyon bir şifa enerjisi değildir.Kişiye uygulandığında beden de ihtiyaç duyulan enerji formuna dönüşür.Takyon bir sıfır noktası enerjidir. Sıfır noktası, her şeyin durağan olduğu doğal bir haldir .Sıfır noktası enerjisi, tüm enerjilerin kusursuz dengesidir ve en başından beri yeryüzünde bulunmaktadır. Takyon Elektro manyetik alanların (örneğin cep telefonundan yayılan sinyaller,mikro dalgalar,bilgisayar ekranları gibi) negatif etkilerini nötralize eder ve pozitife dönüştürür.Dengesizlikleri dengeler ,huzur ve uyum verir.Yiyeceklerinize,suya,kristallerinize ve daha pek çok şeye takyon enerjisini uygulayabilirsiniz. Takyon enerjisi ışık hızından milyonlarca kat daha hızlı hareket eder.Takyona uyumlandığınız da bedeninizin frekansında artma olur bu nedenle bir takım hastalıklar kendiliğinden ortaya çıkar ve kaybolur.Şifa çalışmalarında ellerinizi takyon anteni olarak kullanabilir ve hasta bölgeyi tespit edebilirsiniz veya lazer antenine dönüştürdüğünüz cisimleri kullanabilirsiniz.Takyona uyumlanma amacı bedeninizin titreşimlerini yükselterek hasta olmayı önlemektir.Takyon eğitimi 9 aşamadır.Uyumlanmak için herhangi bir koşul yoktur.

Takyon Eğitimi

Takyon 1-2-3

Takyon 1: Takyon 1. aşamaya uyumlanmış ve artık takyon gücüne sahip olmuş olursunuz.Suya enerji yüklemeyi, elektro manyetik frekansları nötürlemeyi vb şeyleri öğrenirsiniz.

Takyon 2: Takyon gücünüz artar.

Takyon 3: Takyon gücünüz iyice artmış olur 1-2 ve 3 e uyumlama yapabilirsiniz.Çakra taşlarınızı takyon anteni haline getirebilirsiniz.

Takyon 4-5-6: Daha ileri bir uyumlamadır.6. seviyeden sonra 4-5-6 ya uyumlama yapabilirsiniz . Takyon gücünüz % 100 artmıştır.

Takyon 7-8-9: Dokuzuncu evreden sonra bedeninizi takyon anteni haline getirmeye başlayabilirsiniz.7-8 ve 9 için uyumlamalar yapabilirsiniz.

 

Ana Sayfa | Hakkımda | İletişim
Copyright 2009 Reikienerjisi.com. Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Web Tasarımı : mostaryazilim.com