TV Röportajlarım

Goncagül FEYMAN ile İŞİN EHLİ TV Programı, Kozmik Enerji Hakkındaki Sohbetimiz!

Kozmik enerji'nin, reiki, bio enerji gibi diğer enerjilerden farkı nedir? Kozmik enerji seansı sırasında ve sonrasında neler yaşanır? Kozmik enerji nasıl çalışır? Seanslar nasıl yapılır? Kaç seans almalıyız? kozmik enerji'nin faydalı olduğu hastalıklar hangileridir? Büyü var mı? Büyü nasıl temizlenir? Duygu ve Düşüncelerin insanlar üzerinde ki etkileri nelerdir? Hastalıkların tedavisi, Uzaktan seans yapılabilir mi? Seanslar kaç kişilik gruplar halinde yapılır? Mekanlar bizi nasıl etkiler, enerji vampirleri var mı? Enerjimizi tüketen varlıklar var mı? Negatif enerjilerden nasıl korunuruz?

Kozmik Enerjinin Rusya ve Türkiye de Eğitim ve Uygulanış Farklılıkları!

Kozmik Enerji'nin Türkiye' de ve Rusya 'da Uygulanışı, Eğitimleri Arasındaki Farklılıkları Anlatır. İnsanların daha fazla kandırılmasına engel olmak amacıyla oluşturulmuştur. Yanlış işler yapanların her zaman olduğu gibi beğenmeyeceği bir video oldu. Not: Yanlış yapanların kazıklayanların rahatsız olmasından mutluluk duyarız.

Sibel GÖKÇE ile A PLUS TV Programı, Kozmik Enerji Hakkındaki Sohbetimiz!

Enerji çalışmalarının dini açıdan sakıncası var mı? Meleklerle çalışma var mı? Meleklere Uyumlanma var mı? Kozmik enerjinin tedavi ettiği hastalıklar, kanserin çözümü, koah'ın çözümü, şeker ve tansiyon hastalığının çözümü, büyü var mı? büyünün insanlar üzerindeki etkileri, büyünün çözümü, kozmik enerji kimlere yapılır, kaç seans almalıyız, nasıl niyet etmeliyiz? Niyetlerimiz nasıl gerçekleşir?

Sema BAYSAL ile İŞKOLİK TV Programı, Kozmik Enerji Hakkındaki Sohbetimiz 2!

Meleklerle çalışma var mı, meleklere uyumlanabilir miyiz? 4 baş büyük meleğe uyumlanılabilir mi? Büyünün çözümü, şeker hastalığının çözümü, bel boyun fıtığı çözümü, tansiyon hastalıklarının çözümü, koah hastalığının çözümü, seanslar nasıl yapılır, seans öncesi ve sonrası neler yaşanır. Çakra dengeleme, aura büyünün çözümü, kadınların yaşadıkları, neden kabız olunur, neden hasta olunur, rüyalar, mekanların temizliği, negatif titreşimli varlıklar, dedikodunun yarattığı sorunlar, evrenden size mesaj var mı, sorunlarınızdan kaçtığınızda neler olur, insanların sıkıntılarını dinlemenin zararları, frekanslar, frekans ve titreşim yüksekliği, Allahın yarattığı sistemin çalışma şekli, annenin çocuklarıyla enerjisel bağları, ailevi ilişkilerin düzenlenmesi, bolluk bereketin artışı, farkındalık nedir, farkındalıktan anlamamız gereken nedir, kullandığımız tedavi yöntemleri, ruh, beden ve zihin nasıl dengelenir gibi sorulara yanıtlar veriyoruz.

Eray UCUZAL ile MYDOCTOR TV Programı, Kozmik Enerji Hakkındaki Sohbetimiz!

Doç. Doktor ERAY UCUZAL' ın sunduğu MY DOCTOR programında enerjiler, kozmik enerji, enerjilerin tıp alanında ki yeri, hastalıkların nedenleri, nasıl şifalanırız, kanser, şeker hastalığı, tansiyon, koah, bel, boyun fıtığı vb. hastalıkların çözümleri, aile ve sosyal çevremizle ilişkileri nasıl düzeltiriz, bolluk bereketin açılması, dedikodu nun enerjisel zararları gibi bir çok konudaki sohbeti içerir.

Sema BAYSAL ile İŞKOLİK TV Programı, Kozmik Enerji Hakkındaki Sohbetimiz 1!

Kozmik enerji nedir? Kozmik enerji nasıl çalışır? Seanslar nasıl yapılır? Kimler kozmik enerji terapisinden faydalanabilir? Kozmik enerji eğitimi, kimler eğitim alabilir? Kozmik enerjinin faydalı olduğu hastalıklar nelerdir? Mekan dengeleme nedir? Nasıl yapılır? Nasıl hasta oluruz? Nasıl Şifalanırız? Büyü beddua ve lanet enerjisinin insanlar üzerindeki etkileri gibi bilgileri içerir.

Ana Sayfa | Hakkımda | İletişim
Copyright 2009 Reikienerjisi.com. Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Web Tasarımı wwww.mostaryazilim.com