Violet Flame Reiki - Mor Alev

Ivy Moore yaptığı çalışmalarla 40 tane sembol bulmuştur. Bu semboller çok eski olmasına rağmen yeni bulunmuşlardır ve bu yeni reiki sisteminin adı Violet Flame Reiki'dir. Violet Flame Reiki diğer reiki sistemlerinden üstün ya da güçlü değildir. Ancak farklı bir frekansı vardır. Bu bir çok kristalin bir arada bulunduğu kuvars salkımında her bir kristalin kendine özgü enerjisi olduğu kavramıyla açıklanabilir. Violet Flame Reiki'nin titreşimi oldukça etkilidir.

Violet Flame Reiki'nin enerjisi aya benzer. Dİşi ve yumuşak bir enerji alanına sahiptir. Bu sistemin vurgusu saf bir kalple iyilestirme üzerinedir. Violet Flame Reiki enerjisinin en önemli özelliklerinden biri auratik alanda korunma kalkanı oluşturmasıdır. Violet Flame Reiki inisiyasyonu almış olan kişiler bu enerjiyi kullanmasalar bile auralarında oluşan güçlü etki ile negatif etkilerden korunmayı başaracaklardır. Violet Flame Reiki aslında tek bir dereceli bir enerji sistemidir. Ancak 40 sembole bir anda uyumlanmak kolay olmadığından uyumlamalar 4 ayrı seferde yapılabilir. 39 sembolü kullanım için 1 sembol ise uyumlama içindir. Sembollerin kullanım alanları oldukça çeşitlidir.

Usui Reiki 1 derecesinde olanlar uyumlamaları alabilirler ancak semboller kendilerine verilmez. Enerjiye bağlandıklarında hangi sembol doğru ise o kendiliğinden çalışmaya başlayacaktır. Usui Reiki 2. derecede olanlara masterlık sembolü hariç tüm semboller verilir. Usui Reiki Master olanlara ise masterlık sembolüde verilerek artık bu enerji sisteminin master'ı olmaları sağlanır.

Violet Flame Reiki enerjisi kullanımı çok zevkli ve kişiyi derinden etkileyen olumlu bir enerjidir.Dünya da çok yaygın olarak kullanılmaktadır ve kullanıcılarının yaşamına sevgi getirmektedir.

Kimler Violet Flame Reiki eğitimi almalıdır

  • Negatif enerji etkisinde kalanlar ya da kalmaya yatkın olanlar
  • Aurasında yırtık gibi sorunlar olanlar
  • Negatif enerjilerden korunmak isteyenler
  • Yaşamlarında daha çok sevgi duygusu isteyenler
  • Maddi sorunları bulunanlar
  • Psişik yeteneklerini geliştirmek isteyenler.
Ana Sayfa | Hakkımda | İletişim
Copyright 2009 Reikienerjisi.com. Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. Web Tasarımı : mostaryazilim.com